• Legutóbbi
1DB 3G 3dBi Antenna 900-1800MHZ SMA Férfi 3G GSM Antenna Antenna Hosszabbító Kábel 3M Méretű 95mm hosszú, gsm antenna

1DB 3G 3dBi Antenna 900-1800MHZ SMA Férfi 3G GSM Antenna Antenna Hosszabbító Kábel 3M Méretű 95mm hosszú, gsm antenna

HUF 1476.90

Áruk mennyisége
Kérésre elérhető

1 DB 3 G 3d Bi Antenna 900-1800 MHZ SMA Férfi 3 G GSM Antenna Antenna Hosszabbító Kábel 3 M Méretű 95mm hosszú, gsm antenna

Részletes Termék Leírás
3 G antenna
Frekvencia Tartomány(MHz) : 900-1800 MHZ
Nyereség(d Bi ) : 3
Bemeneti Impedancia(Ω) : 50
Polarizáció Típus : Függőleges
Antenna Hossz(mm) : 95
Csatlakozó Típusa : SMA férfi vagy kérés
Fehér : Fekete
Kábel hossz : 3 M, vagy kéri,

További részletek

Márka Név:
DexMRtiC
Modell Száma:
3G Antenna
Gyakorisága:
800/850/900/1800/1900/2170
is_customized :
Yes
Impedancia :
50Ohm
csatlakozó:
sma férfi

A vevők választása

Optikai Patch Kábel,LC/PC-SC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Duplex,LC SC 3Meters

Optikai Patch Kábel,LC / PCSC / PC,3.0 mm Átmérőjű,Singlemode 9 / 125, Duplex, 3 MetersMegjegyzés : Hossza csatlakozó testre szabható, pls, ne habozzon kapcsolatba lépni velem az idézet.Műszaki Adatok : ParaméterEgységFC, SC, LC / Páncélos optikai patch kábelST, MUMTRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCA UPCAPCPCPCA UPCPCPCA UPCPCPCAPCBeiktatási(tipikus)d BLegfeljebb 0.3Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.3Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.3Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.3Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.3Legfeljebb 0.3Vissza veszteségd B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Működési hullámhossznm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd BLegfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Rezgésd BLegfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Működési hőmérséklet°C40~7540~7540~7540~75Tárolási hőmérséklet°C45~8545~8545~8545~85Kábel átmérőmmΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Rendelési információk : Száloptikás csatlakozó : LC,ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Foglalat Interfész típ: APC , PC , UPC Fiber mag : Egyoldalas, kétoldalas Rost típusú; multimódusú(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Szálak átmérője(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kábel hossza; testreszabásaSzállítási hajó összes elem világszerte ingyenes keresztül gazdaság szállítás...

HUF 2427.30

Ingyenes Szállítás Pro'skit DK-2043 Magas minőségű többfunkciós Olló Optikai Kevlár Vágó Kevlar Olló

Ingyenes Szállítás Pro'skit DK2043 Magas minőségű többfunkciós Olló Optikai Kevlár Vágó Kevlar Olló Funkciók· Pengék készült, magas széntartalmú ötvözött acélból, a vanádium, valamint a molibdén HRC6062, vágásedge keménység HV1200· Kezeli készült thermo műanyag elasztomer· Kiterjesztett tang a tartósság· Fogazott penge izgalmas anyagok· Kifejezetten a vágás kevlár anyagokSpecifikációKeménység (élvonalbeli) kezelni Egyedi Csomagolás HV1200 TPR blisztercsomagolásFIZETÉS1...

HUF 7287.30

(1DB)CÍM hordozható rádió T-UVK4PLUS kétsávos UHF-VHF Két Rádió a Baofeng UV-5R/BaoFengUV-82 walkie talkie Ingyenes szállítás

Általános Frekvencia Tartomány 65108 MHz(FM Kap csak) 136174 MHZ 400480 MHZ (TX / RX) Csatorna Szám 128 Frekvencia Stabilitás ±2.5 ppm Antenna High gain Kétsávos antenna Antenna Impedancia 50Ω Üzemi Feszültség DC 7.4 V / 4500 m Ahs akkumulátor Üzemmód Egyszerű vagy semiduplex Fülhallgató / mikrofon típ: Kenwod Plug típMéret(W x H x D) 116 x 57 x 35 mm (nem tartozék antenna) Súly 238g(beleértve az akkumulátort, antenna) hálózati adapter Bemenet : AC100240 V, 5060 hz; Teljesítmény : DC10 V / 500m A; Csatlakozó Típusa : USA / EUAdó Kimenő teljesítmény 8 W Modulációs Mód 16kΦF3 E / 11kΦF3 E Maximális eltérés 5k Hz(Széles) / 2.5 k Hz(Keskeny) Hamis Sugárzás 7µW Szomszédos Ch...

HUF 15042.00 15832.80

N Férfi Csatlakozó Adapter L16-J N férfi hullám RF csatlakozó 5D-FB LMR300 50-5 N férfi conncetor kábel

Leírás1.100% új, soha nem használt.2.Magas minőségű, alacsony veszteség.Funkció : Termék Sorozat : N csatlakozóTermék Típ: KábelhegyTest, Borítás : NickelplatedImpedancia : 50 ohmCsatlakozó Test Stíl: egyenesKábel Típ: 5 DFB LMR300, 505 N férfi conncetor kábelKapcsolat Megszűnése : ForrasztaniNeme : Dugó(férfi Pin )A Csomag Tartalmazza : 1 x N Férfi RF Csatlakozó Koax Csatlakozó BilincsMeleg Megjegyzés : kedves orosz barátaim, kérlek, hagyd el a teljes név, szállítási cím, amikor a parancsot...

HUF 1231.00 1323.00

Audió adapter motorola xir p8268 p8200 p8260,xpr6350,6500,dp3600,dgp6150 stb walkie talkie, hogy 2pins 3,5 mm/2,5 mm-es jack M csatlakozó

Leírás : Ez egy kompakt audio adapter használata a következő a Motorolaa kézi adóvevők : APX4000, APX4000 P25, APX6000, APX6000 P25, APX6000 XE P25, APX7000, APX7000 XE P25, DP3400 DP3401, DP3600 DP3601, DGP4150, DGP4150+, DGP6150, DGP6150+, Xi R P8200, Xi R P8208, Xi R P8260, Xi R P8268, XPR6300, XPR6350, XPR6380, XPR6500, XPR6550, XPR6580...

HUF 4860.00

Pro'skit DK-2043 Magas minőségű többfunkciós Olló Optikai Kevlár Vágó Kevlar Olló

Jellemzők· Pengék készült, magas széntartalmú ötvözött acélból, a vanádium, valamint a molibdén HRC6062, vágásedge keménység HV1200· Kezeli készült thermo műanyag elasztomer· Kiterjesztett tang a tartósság· Fogazott penge izgalmas anyagok· Kifejezetten a vágás kevlár anyagokSpecifikációKeménység (élvonalbeli) kezelni Egyedi Csomagolás HV1200 TPR blisztercsomagolásKözlekedés : 1...

HUF 7438.50

Mini autó rádió BUXUN KS-5800 két rádió 136-174/400-480MHz kétsávos mobil készülék walkie talkie

Jellemzők : Duan Zenekar 136174 MHZ / 400480 MHz átviteli Teljesítmény : VHF 25 Watt, UHF 20 Watt FMRádió ADÓvevő Funkció ID Auto Lock Távoli stun / Távoli Ölni CTCSS / DCS / 5 Tone / 2 Tone / DTMF 200 CH Mini, valamint a kis méret Észre : Nem SCR funkció Gomb segítségével kiválasztja a menü csak, nem keresi a frekvenciát...

HUF 21033.00 22140.00

5pcs/lot 2.4Ghz 9dbi WIFI antenna with nickelplated RP SMA male plug connector aerial

WIFI antenna 9dbi with RP SMA plug female connector 2.4 GHzSpecifications : Standard : IEEE802.11b,IEEE802.11g,IEEE802.11nMain Technical Specifications1.Frequency : 24002500 MHz2.VSWR : 3.Gain : 9d Bi4.Polarization Type : Vertical5.Rated Power : 50 W6.Input Impedance : 50 Ohms7.Dimensions : 37.7cm8.Connector Type : RPSMA Plug,female pin nickelplated

HUF 5584.00 5877.90

2db Retevis RT-5R Walkie Talkie Rádió 128CH VHF UHF Dual Band Rádió Amador Hf Adó-vevő 2 Módon cb Rádió Kommunikátor RT5R

2db Retevis RT5 R Walkie Talkie Rádió 128 CH VHF UHF Dual Band Rádió Amador Hf Adóvevő 2 Módon cb Rádió Kommunikátor RT5 R>Csomag tartalmazza : 2 x Retevis RT5 R Hordozható rádió 2 x Antenna 2 x Liion akkumulátor 2 x LIion töltő 2 x Adapter 2 db övcsipesz 2 x A parittya 2 x Fülhallgató 2 x Felhasználói kézikönyvFizetés 1...

HUF 17212.00 17212.50

10 pár/sok Ingyenes Szállítási Optikai Szál 1,25 G Kétirányú SFP Készülék Egyetlen LC/SC Csatlakozó 20 km

Termék LeírásEgyetlen Szál WDM SFP Modul 1,25 G Kétirányú SFP Adó 20 kmre eléri a SC, LC CsatlakozóAdatátviteli sebesség : 1.25 Gb / sA távolság 20 kmreSimplex LC optikai elfogadhatóTíp: Tx1310nm / Rx1490nm, valamint Tx1490nm / Rx1310nmB .Típ: Tx1310nm / Rx1550nm, valamint Tx1550nm / Rx1310nmC .Típ: Tx1490nm / Rx1550nm, valamint Tx1550nm / Rx1490nmD ...

HUF 78300.00