• Legutóbbi
XQF 10DB Fülhallgató Fülhallgató, KENWOOD BAOFENG Rádió UV-5R BF-888s Fülhallgató Fülhallgató

XQF 10DB Fülhallgató Fülhallgató, KENWOOD BAOFENG Rádió UV-5R BF-888s Fülhallgató Fülhallgató

HUF 14850.00

Áruk mennyisége
Kérésre elérhető

Minden megrendelés kap ajándékot , Mint a kép
Fülhallgató Fülhallgató, KENWOOD BAOFENG Rádió UV-5 R BF-888s Fülhallgató Fülhallgató
Elemek Leírása
Az összes elem új. Mind a jobb, mind a bal fül lehet viselni, kényelmesen. Egy távoli mikrofon adóvevő gombot a klip sehol. Az átlátszó cső csatlakoztatása a ear bud nézel ki, mint egy titkos ügynök, vagy test-őr védi, hogy az egészség a rádió elektromágneses sugárzás. A fejhallgató/hangszóró illeszkedik szorosan a fül könnyen, amely tartja a privát beszélgetések. Hossza a kábel (Csatlakozó AV) : 135cm. Két-pin-kód standard átmérő : Fül-3,5 mm-es sztereó (felső-pin). Mic 2,5 mm-es sztereó (alsó-pin). A tér két-pin : 11mm. Súly : 35g.
Alkalmazható Modellek : Szinte Az Összes márka két rádió Kínában.
Típus
Titkos Akusztikus Cső Fülhallgató A Kenwood
a Kenwood KPG
KPG27 D, KPG29 D,KPG48 D, KPG49, KPG55 D, KPG56 D, KPG62 D, KPG66 D, KPG69 D, KPG70 D,KPG74 D, KPG75 D, KPG77 D, KPG82 D, KPG87 D
a Kenwood TH
TH-D7, TH-D7 A, TH-D7 AG, TH-D7 E, TH-F6, TH-F6 A, TH-F7, TH-F7 E, TH-G71, TH-G71 A, TH-G71 E, M-2, M-K2 A, TH-K2 E, TH-K2 ET, TH-21, TH-21 AT, TH-21 BT, A-22, A-22 A, TH-22 AT, TH-22 E, TH-25, T-26, E-27, TH-28, TH31 AT, TH31 BT, TH41 AT, TH41 BT, TH-42, TH-42 A, TH-42 AT, TH-42 E, TH-45, TH-46, TH-47, TH-48, TH-55, E-75, TH-77, TH-G71, TH-205, TH-215, TH-225, TH-235, TH-235 A, TH-235 E, E-315, IK-415,
a Kenwood TK
TK-208/308,TK-220/320,TK-240/340,
TK-240 D/340 D,TK-248/348,
TK-250/350/353,
TK-260/360,TK-260 G/360 G,
TK-270/370,
TK-270 G/370 G,
TK-272 G/372 G/373 G,
TK-278 G/378 G/388 GPro-Beszélj,TK-430/431, TK-2100/3100 Pro-Beszélj,TK-2102/3102
Pro-Power,TK-2107/3107
Pro-Beszélj,TK2207,TK3207,TK-2160/3160,
BAOFENG
Szinte Minden : UV5 R, UV5 RA, UV5 RB, UV5 RC, UV5 RD, UV5 RE, UV5 REPlus, uv5 R+, UV5 RO, A52, UV8, UV8 D, UVB5, UVB6 BF-480/490/320/V6/V7/V8/658/520/530/999/888/777/666 S/777 S/888 S/388 A/F8+/A5/
HYT
TC286 386 2685 3865 6685, TC 278 388 378, TC 2100 2088
WOUXUN/PUXING/
QUSHENGAN/LINTON/
TYT stb
Szinte az Összes, egy-két pin csatlakozó, korábbi pin átmérője 3,5 mm-es, 2,5 mm-es átmérőjű után pin kódot, dupla pin-től 8 mm-es, belül, 11 mm központban távolság a 2 tű.
A csomag Tartalmazza : 10 X 2 Pin ADÓVEVŐ-MIKROFON Titkos Akusztikus Cső Fülhallgató Fülhallgató, KENWOOD Rádió

További részletek

szín:
Fekete
Is_Display:
No
Maximális Hatótávolsága:
3 km-5 km
Méretek:
Alap a Rádióban
Típus:
Tartozékok
Beszélni Tartomány:
Alap a Rádióban
Márka Név:
XQF
Walkie Talkie Típus:
Hordozható
Frekvencia Tartomány:
Alap a Rádióban
Tárolás A Csatornát:
Alap a Rádióban
Modell Száma:
UV-5R
Anyag:

A vevők választása

KELUSHI Nagy pontosságú Finom polírozó Mini fúvóka bilincs átlós fogó fogó HT-222 elektronikus fogó, gyors szállítás

Finom polírozó Mini fúvóka bilincs átlós fogó fogó HT222 elektronikfogó FizetésMi csak akkor fogadja el, Alipay fizetés.Szállítás* A megrendelések feldolgozása 1 munkanapon belül a kifizetés időpontját.* Kérjük, ellenőrizze, hogy a cím, a fizetés aktuális.* Kérjük, biztosítson elegendő időt a kiszállítás, majd lépjen velünk kapcsolatba, ha nem kapja meg a csomagot számított 10 munkanapon belül.Nem vagyunk felelősek semmilyen egyéni vám vagy behozatali adó.Hagyjuk POZITÍV VISSZAJELZÉST, miután megkapta a befizetést...

HUF 6914.70

Optikai Patch Kábel,LC/PC-SC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Duplex,LC SC 3Meters

Optikai Patch Kábel,LC / PCSC / PC,3.0 mm Átmérőjű,Singlemode 9 / 125, Duplex, 3 MetersMegjegyzés : Hossza csatlakozó testre szabható, pls, ne habozzon kapcsolatba lépni velem az idézet.Műszaki Adatok : ParaméterEgységFC, SC, LC / Páncélos optikai patch kábelST, MUMTRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCA UPCAPCPCPCA UPCPCPCA UPCPCPCAPCBeiktatási(tipikus)d BLegfeljebb 0.3Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.3Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.3Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.3Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.3Legfeljebb 0.3Vissza veszteségd B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Működési hullámhossznm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd BLegfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Rezgésd BLegfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Működési hőmérséklet°C40~7540~7540~7540~75Tárolási hőmérséklet°C45~8545~8545~8545~85Kábel átmérőmmΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Rendelési információk : Száloptikás csatlakozó : LC,ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Foglalat Interfész típ: APC , PC , UPC Fiber mag : Egyoldalas, kétoldalas Rost típusú; multimódusú(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Szálak átmérője(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kábel hossza; testreszabásaSzállítási hajó összes elem világszerte ingyenes keresztül gazdaság szállítás...

HUF 2427.30

2db/sok Fiber optic-cleaner, Rost mosó, Nem-rost tisztító toll+LC 1.25 mm Optikai Tisztító Toll

termék között : 1.Fiber opticcleaner*12.LC 1.25 mm Optikai Tisztító Toll*1Egy Kattintás 1.25 mm LC Csatlakozó Optikai Tisztább, LC / MU Optikai Tisztító Toll,Szuper minőségLeírása optikai Foglalat Takarító800 tisztítás alkalommalLC / MU(1.25 mm) csatlakozó is rendelkezésre állnakForog 180 a teljes képreJól működik az LC MU csatlakozók, ez az eszköz tisztítja a foglalat végén arcok, eltávolítja a port, olaj, illetve egyéb törmelék nélkül lenyúlják, vagy vakarja a végén arcát.Jellemzők : Könnyű toló mozgást végez csatlakozó, illetve kezdeményezi takarítóEldobható 800+ tisztítások egységenkéntKészült antisztatikgyantaTakarítás mikro szálak sűrűn rekedtek törmelék ingyenKihúzható tipp eléri süllyesztett csatlakozókTisztító rendszer forog 180 a teljes képreKattanás jelzi, amikor a jegyesekAlkalmazások : Optikai hálózat panelszerelvényekKültéri FTTX alkalmazások Kábel összeszerelő üzemOptikai felület tisztító gép nem alkohol speciális rost, mag, Tisztább, egyedi design szerkezet kiválasztása, így minden tisztító, hogy elérjék a kívánt eredményt, Takarító, könnyen hordozható csak óvatosan törölje, optikai csatlakozási felület a por, zsír, hogy tiszta, megfizethető, A tisztító kazettát a tisztább lehet ismételni, illetve cserélni, hogy csökkentse a költségeit a nagyobb felhasználók számára...

HUF 8081.00 8505.00

Optikai Patch Kábel,LC/PC-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Duplex,LC, hogy FC 40Meters

Optikai Patch Kábel,LC / PCFC / PC,3.0 mm Átmérőjű,Singlemode 9 / 125, Duplex, 40 MetersMegjegyzés : Hossza csatlakozó testre szabható, pls, ne habozzon kapcsolatba lépni velem az idézet.Műszaki Adatok : ParaméterEgységFC, SC, LC / Páncélos optikai patch kábelST, MUMTRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCA UPCAPCPCPCA UPCPCPCA UPCPCPCAPCBeiktatási(tipikus)d BLegfeljebb 0.3Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.3Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.3Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.3Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.3Legfeljebb 0.3Vissza veszteségd B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Működési hullámhossznm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd BLegfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Rezgésd BLegfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Működési hőmérséklet°C40~7540~7540~7540~75Tárolási hőmérséklet°C45~8545~8545~8545~85Kábel átmérőmmΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Rendelési információk : Száloptikás csatlakozó : LC,ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Foglalat Interfész típ: APC , PC , UPC Fiber mag : Egyoldalas, kétoldalas Rost típusú; multimódusú(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Szálak átmérője(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kábel hossza; testreszabásaSzállítási hajó összes elem világszerte ingyenes keresztül gazdaság szállítás...

HUF 8640.00

KELUSHI HT-236-8P gear típus crystal fejét a csavart huzalt is, eszköz nettó bilincs gyors szállítás

HT2368 P gear típcrystal fejét a csavart huzalt is, eszköz nettó bilincs FizetésMi csak akkor fogadja el, Alipay fizetés.Szállítás* A megrendelések feldolgozása 1 munkanapon belül a kifizetés időpontját.* Kérjük, ellenőrizze, hogy a cím, a fizetés aktuális.* Kérjük, biztosítson elegendő időt a kiszállítás, majd lépjen velünk kapcsolatba, ha nem kapja meg a csomagot számított 10 munkanapon belül.Nem vagyunk felelősek semmilyen egyéni vám vagy behozatali adó.Hagyjuk POZITÍV VISSZAJELZÉST, miután megkapta a befizetést...

HUF 12487.50

XQF 10DB C Alakú Fül Horog Fülhallgató Fülhallgató ADÓVEVŐ a Motorola SL7550 SL4000 SL1K MotoTRBO Két Rádió

Minden megrendelés kap ajándékot , Mint a képC Alakú Fül Horog Fülhallgató Fülhallgató ADÓVEVŐ a Motorola SL7550 SL4000 SL1 K Moto TRBO Két RádióFülHook Fülhallgató Fülhallgató Fülhallgató ADÓVEVŐ a Motorola SL7550 SL4000 SL1 K Moto TRBOMagas minőségAVvízállóC alakú fül horogTeljesen új, gyáriCsomag tartalma Fülhallgató x 10 DB

HUF 26460.00

5 darab GSM Antenna 433Mhz 5dbi SMA Dugó Egyenes Ham Rádió +5 db SMA válaszfal, hogy Ufl./IPX pigtail kábel 1.13 15cm

GSMAntenna 433 Mhz 5dbi SMA Csatlakozó Egyenes + SMA válaszfal, hogy Ufl. / IPX pigtail kábel 1.13 15cmAntennaFrekvencia Tartomány(MHz) 433+ / 15Sávszélesség(MHz) 30Max Gain(d Bi) 5Max Bemeneti teljesítmény(W) 60Bemeneti Impedancia(Ω) 50Polarizáció TípFüggőlegesKábel Hossza 3mTeljes hossz(a felső alap) : 14.7 cmAlap méret : 3,5 x 3cm(L*W)RG174 kábel TípusaCsatlakozó Típusa SMA csatlakozóMágneses RögzítésKábelCsalád : Rf, RF pigtail kábelNeme : SMA Jack,női pin / Ufl. / IpxLehetőség Hossza : 15cm alapértelmezett (20cm,25cm,30cm is rendelkezésre állnak)Kábel típ: 1.13 kábelcsomag beleértve5 darab antenna + 5 darab kábelKell több típusú Antenna,Kérem, kattintson ide :

HUF 3720.60

5pcs/lot 2.4Ghz 9dbi WIFI antenna with nickelplated RP SMA male plug connector aerial

WIFI antenna 9dbi with RP SMA plug female connector 2.4 GHzSpecifications : Standard : IEEE802.11b,IEEE802.11g,IEEE802.11nMain Technical Specifications1.Frequency : 24002500 MHz2.VSWR : 3.Gain : 9d Bi4.Polarization Type : Vertical5.Rated Power : 50 W6.Input Impedance : 50 Ohms7.Dimensions : 37.7cm8.Connector Type : RPSMA Plug,female pin nickelplated

HUF 5584.00 5877.90

FTTH Optikai Multiméter TL510A Optikai Teljesítmény Mérő + TL512 1310/1550nm Optikai fényforrás, a Lézer Forrás

TL510 A Optikai Teljesítmény Mérő + TL512 fényforrás 1310 / 1550nmBevezetés a TL510 kézi Mini optikai teljesítmény mérőegy kompakt, könnyen használható vizsgálati eszköz optikai hálózatok, amelyek felhasználhatók az abszolút optikai teljesítmény mérését, valamint a relatív veszteség mérések az optikai szálak...

HUF 25520.00 27440.10

2db Retevis RT-5R Walkie Talkie Rádió 128CH VHF UHF Dual Band Rádió Amador Hf Adó-vevő 2 Módon cb Rádió Kommunikátor RT5R

2db Retevis RT5 R Walkie Talkie Rádió 128 CH VHF UHF Dual Band Rádió Amador Hf Adóvevő 2 Módon cb Rádió Kommunikátor RT5 R>Csomag tartalmazza : 2 x Retevis RT5 R Hordozható rádió 2 x Antenna 2 x Liion akkumulátor 2 x LIion töltő 2 x Adapter 2 db övcsipesz 2 x A parittya 2 x Fülhallgató 2 x Felhasználói kézikönyvFizetés 1...

HUF 17212.00 17212.50

KELUSHI HT-2096C RJ11 a telefonvonal telefonvonal bilincs fogó RJ12 kristály fejét, gyors szállítás

HT2096 C RJ11 a telefonvonal telefonvonal bilincs fogó RJ12 kristály fejét FizetésMi csak akkor fogadja el, Alipay fizetés.Szállítás* A megrendelések feldolgozása 1 munkanapon belül a kifizetés időpontját.* Kérjük, ellenőrizze, hogy a cím, a fizetés aktuális.* Kérjük, biztosítson elegendő időt a kiszállítás, majd lépjen velünk kapcsolatba, ha nem kapja meg a csomagot számított 10 munkanapon belül.Nem vagyunk felelősek semmilyen egyéni vám vagy behozatali adó.Hagyjuk POZITÍV VISSZAJELZÉST, miután megkapta a befizetést...

HUF 4784.40

Pro'skit DK-2043 Magas minőségű többfunkciós Olló Optikai Kevlár Vágó Kevlar Olló

Jellemzők· Pengék készült, magas széntartalmú ötvözött acélból, a vanádium, valamint a molibdén HRC6062, vágásedge keménység HV1200· Kezeli készült thermo műanyag elasztomer· Kiterjesztett tang a tartósság· Fogazott penge izgalmas anyagok· Kifejezetten a vágás kevlár anyagokSpecifikációKeménység (élvonalbeli) kezelni Egyedi Csomagolás HV1200 TPR blisztercsomagolásKözlekedés : 1...

HUF 7438.50

10 pár/sok Ingyenes Szállítási Optikai Szál 1,25 G Kétirányú SFP Készülék Egyetlen LC/SC Csatlakozó 20 km

Termék LeírásEgyetlen Szál WDM SFP Modul 1,25 G Kétirányú SFP Adó 20 kmre eléri a SC, LC CsatlakozóAdatátviteli sebesség : 1.25 Gb / sA távolság 20 kmreSimplex LC optikai elfogadhatóTíp: Tx1310nm / Rx1490nm, valamint Tx1490nm / Rx1310nmB .Típ: Tx1310nm / Rx1550nm, valamint Tx1550nm / Rx1310nmC .Típ: Tx1490nm / Rx1550nm, valamint Tx1550nm / Rx1490nmD ...

HUF 78300.00

Optikai Patch Kábel,LC/PC-SC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Duplex,LC SC 20Meters

Optikai Patch Kábel,LC / PCSC / PC,3.0 mm Átmérőjű,Singlemode 9 / 125, Duplex, 20 MetersMegjegyzés : Hossza csatlakozó testre szabható, pls, ne habozzon kapcsolatba lépni velem az idézet.Műszaki Adatok : ParaméterEgységFC, SC, LC / Páncélos optikai patch kábelST, MUMTRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCA UPCAPCPCPCA UPCPCPCA UPCPCPCAPCBeiktatási(tipikus)d BLegfeljebb 0.3Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.3Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.3Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.3Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.3Legfeljebb 0.3Vissza veszteségd B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Működési hullámhossznm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd BLegfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Rezgésd BLegfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Működési hőmérséklet°C40~7540~7540~7540~75Tárolási hőmérséklet°C45~8545~8545~8545~85Kábel átmérőmmΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Rendelési információk : Száloptikás csatlakozó : LC,ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Foglalat Interfész típ: APC , PC , UPC Fiber mag : Egyoldalas, kétoldalas Rost típusú; multimódusú(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Szálak átmérője(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kábel hossza; testreszabásaSzállítási hajó összes elem világszerte ingyenes keresztül gazdaság szállítás...

HUF 4860.00

M Csatlakoztassa a 2-vezetékes PRO Fül rezgés m/kábel vezérlő & MIKROFON a Motorola GP300 GP88 GP88S GP3688 P040 CP140 GP3188/HYT TC-500

Hong Kong légiposta Ingyenes Szállítás 2vezetékes PRO Fül rezgés Fül, Csont w / kábel ellenőrző Ujját AV & MIKROFON a Motorola GP328 GP338 GP340 GP360 GP380 GP640 MTX850 PRO5150Ez az új FülVibrációs 2in1 Hangszóró / Mikrofon célja, professzionális felhasználásra...

HUF 6480.00

Új Rádió Walkie Talkie Baofeng BF-V85 5W 99CH UHF + VHF FM-VOX DTMF kétsávos Dual Watch Sonka KB Két Rádió

Új Rádió Walkie Talkie Baofeng BFV85 5 W 99 CH UHF + VHF FMVOX DTMF kétsávos Dual Watch Sonka KB Két RádióLeírás : Mind az elemek teljesen ÚjForró FoltokModellBFV85Dual band / dual Watch / Egyetlen kijelzőnDTMF hang99 csoportok csatornákAV AZONOSÍTÓ kód104 DCS & 50 CTCSSSürgősségi RiasztásPC szoftver programozhatóFordított funkcióOFFSET (069.9875 MHz)Kereskedelmi FM (65108 MHz)Magas / Alacsony TX teljesítmény (5 W / 1 W)VOX (0~9es lépések)Frekvencia lépésIgen5 / 6.25 / 10 / 12.5 / 25 KHzSzéles / Keskeny SávIgen25k Hz / 12.5 k HzSQLhangerőIgen09 lépésekSzkennelési funkcióIgenMonitor funkcióIgenANI automatikazonosító számaIgenAkkumulátor feszültség kijelzőIgenHang vége TR STEIgenJelerősség mutatóIgenBillentyűzár funkcióIgenElfoglalt channel lockoutIgenEnergiatakarékos funkcióIgenKínai, angol nyelvű hangutasításokatIgenAlapvető LeírásokNévleges Feszültség8,4 V DCMax kimenő teljesítmény5 WAkkumulátor típusaLiion akkumulátorAkkumulátor kapacitás1500m AhÜzemi hőmérséklet20~+60 CelsiFokAntenna Impedancia50Tömeg210gMéret ( L×W×H )55×35×115 mm (Nem Antenna )SpecifikációFrekvencia stabilitás2.5 ppmModulációsF3 EMax frekvenciaeltérésHamis kibocsátásA szomszédos csatorna teljesítményVevő sensiticity122d BmAudio kimenet1 WCsendes érzékenységHamis válasz65d BTöbbek moduláció65d BA szomszédos csatorna szelektivitás65d B(Széles) / 60d B(Keskeny)Csomag Tartalmazza : 1 × Baofeng BFV85 Hordozható rádió1 × Antenna1 x Liion akkumulátor1 x LIion töltő EU / USA1 × övcsipesz1 × A parittya1 x Felhasználói kézikönyv>>Fizetés : 1...

HUF 9717.00 10797.30