• Legutóbbi
Optikai Patch Kábel,LC/PC-SC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Duplex,LC SC 20Meters

Optikai Patch Kábel,LC/PC-SC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Duplex,LC SC 20Meters

HUF 4860.00

Áruk mennyisége
Kérésre elérhető


Optikai Patch Kábel,LC/PC-SC/PC,3.0 mm Átmérőjű,
Singlemode 9/125, Duplex, 20 Meters
Megjegyzés : Hossza csatlakozó testre szabható, pls, ne habozzon kapcsolatba lépni velem az idézet.
Műszaki Adatok :
Paraméter
Egység
FC, SC, LC/ Páncélos optikai patch kábel
ST, MU
MT-RJ, MPO
E2000
SM
MM
SM
MM
SM
MM
SM
PC
A UPC
APC
PC
PC
A UPC
PC
PC
A UPC
PC
PC
APC
Beiktatási(tipikus)
d B
Legfeljebb 0.3
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.3
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.3
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.3
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.3
Legfeljebb 0.3
Vissza veszteség
d B
≥45
≥50
≥60
≥30
≥45
≥50
≥30
≥45
≥50
≥35
≥55
≥75
Működési hullámhossz
nm
1310, 1510
1310, 1510
1310, 1510
1310, 1510
Exchangeability
d B
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.2
Rezgés
d B
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.2
Működési hőmérséklet
°C
-40~75
-40~75
-40~75
-40~75
Tárolási hőmérséklet
°C
-45~85
-45~85
-45~85
-45~85
Kábel átmérő
mm
Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9
Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9
Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9
φ3.0, φ2.0, φ0.9
Rendelési információk :
Száloptikás csatlakozó : LC,ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Foglalat Interfész típus : APC , PC , UPC Fiber mag : Egyoldalas, kétoldalas Rost típusú; multimódusú(50/125)/(62.5/125) ,Singlemode(9/125) Szálak átmérője(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kábel hossza; testreszabása
Szállítási hajó összes elem világszerte ingyenes keresztül gazdaság szállítás. Minden importáló adók a felelősség a vevőt. Feladott tételek vevő megerősítette cím hétfőtől péntekig (Hétvégén& Ünnep esetén) Kérjük, ellenőrizze a szállítási címet előtt figyelmesen pénztár. Ha meg akarod változtatni a címet, pls kérjük lépjen velünk kapcsolatba,Különben bármilyen változás információk figyelmen kívül lehet hagyni, ha egyszer útnak,
MEGJEGYZÉS :
A tétel kerülnének ki a HK;
Szállítási idő változó, 3-tól 25 munkanap :
USA-ban/Fő Európai10~15working nap
Más országok15~25working nap
Sürgős igény,pls kedves válassza az express mint a DHL,UPS,a Fedex, stb.
Mert a tőzsdei korlátok nem sikerült feltölteni a sok elem.
Nagy tételben Vásárlók Kérjük lépjen velünk Kapcsolatba, Mielőtt Licitál! ! ! ! ! ! ! !
Garancia&Visszatér biztosítunk 1 év csere, 3 éves karbantartási garancia. A garancia nem vonatkozik a nem rendeltetésszerű használat, fizikai sérülés, víz kárt, veszteséget, vagy a lopás. Minden vásárlás vissza lehet küldeni within14 nappal a vásárlás napjától a teljes vételárat, vagy csere. Minden terméket kell az eredeti állapot. Áru sérült vagy hiányzó alkatrészeket nem térítendő
Lépjen Velünk kapcsolatba, reméljük, hogy elégedett vagy a termék -, illetve szolgáltatási majd megjutalmaz minket egy öt csillagos minősítést. A pozitív visszajelzések lesz egy nagy encourgement nekünk a jövőben dolgozni. Ha van néhány értékes javaslata van, vagy bármilyen problémája az elemek, vagy a szállítás. Kérünk, hogy ön azonnal lépjen kapcsolatba velünk, mielőtt adj semleges vagy negatív visszajelzést. Fogunk választ minden kérdésre 24 órán belül (kivéve a Hétvégén, Ünnep ). Akkor mi megpróbáljuk a lehető legjobban megoldani a problémát minél hamarabb.
Rólunk Üdvözöljük a vatera piacterén bolt! Alapította 2008-ban, Shenzhen EB-LINK technologies Co., Kft vezető gyártó kínálja üvegszálas optikai adó,optikai patch kábelek, valamint optikai berendezés.A termék szállított területeken Kínából a világ minden tájáról, új eladó a vatera piacterén, azonban a nagy csapat, elsődleges források, felajánljuk a jobb minőség, a Versenyképes ár, illetve a körültekintő szolgáltatás.

További részletek

Márka Név:
EB-LINK
Modell Száma:
EBSD6LCSC020
Állapot:
Új
Kábel hossza:
20meters
Egy Csatlakozó:
LC
Csatlakozó B:
SC
kábel típusa:
Duplex
Core gladding átmérő:
9/125
Rost Típus:
Singlemode
szín:
Sárga
Rost átmérő:
3.0 mm
Testre:
Támogatás

A vevők választása

30db SW433 -TH10 Réz tavaszi antenna Ingyenes Szállítás

Mi a szakmai gyári vezeték nélküli digitális átviteli termékek , így az ára meg a legversenyképesebb, valamint a minőség is ígért!Minél többet vásárol, annál alacsonyabb lesz az ára! A nagykereskedelmi üzlet,kérjük, írjon nekünk a legjobb árajánlatot! OEM / ODM szolgáltatás OK! mi is csepp szállítás az egész világon!30db SW433 TH10 Réz tavaszi antenna Ingyenes SzállításLeírás : SW433TH10 Réz tavaszi antenna, kifejezetten a 433 mhzes vezeték nélküli adatátviteli rendszer...

HUF 2265.00 2697.30

Optikai Patch Kábel,LC/PC-SC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Duplex,LC SC 3Meters

Optikai Patch Kábel,LC / PCSC / PC,3.0 mm Átmérőjű,Singlemode 9 / 125, Duplex, 3 MetersMegjegyzés : Hossza csatlakozó testre szabható, pls, ne habozzon kapcsolatba lépni velem az idézet.Műszaki Adatok : ParaméterEgységFC, SC, LC / Páncélos optikai patch kábelST, MUMTRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCA UPCAPCPCPCA UPCPCPCA UPCPCPCAPCBeiktatási(tipikus)d BLegfeljebb 0.3Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.3Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.3Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.3Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.3Legfeljebb 0.3Vissza veszteségd B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Működési hullámhossznm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd BLegfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Rezgésd BLegfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Működési hőmérséklet°C40~7540~7540~7540~75Tárolási hőmérséklet°C45~8545~8545~8545~85Kábel átmérőmmΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Rendelési információk : Száloptikás csatlakozó : LC,ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Foglalat Interfész típ: APC , PC , UPC Fiber mag : Egyoldalas, kétoldalas Rost típusú; multimódusú(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Szálak átmérője(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kábel hossza; testreszabásaSzállítási hajó összes elem világszerte ingyenes keresztül gazdaság szállítás...

HUF 2427.30

16 Csatornás PCM Hang Telefon Üvegszálas Optikai Média Konverterek 10/100M Ethernet FC singlemode rost 20 km-re, 1U Alváz

16 Csatornás PCM Hang Telefon Üvegszálas Optikai Konverter Ethernet,1 U Alváz FC egyetlen mód, akár 20 kmre,Kiváló Minőségű & Nagy Teljesítmény.Alapértelmezett, hogy a hajó singlemode verzió, ha kell multimódusú változat, hagyj üzenetet, miután a rendelés.Ingyenes Szállítás / Gyors SzállításA Funkció Leírása : A PCM telefon Optikai ASIC eszközök által kifejlesztett cégünk önállóan fejleszteni, gyártani PCM telefon szolgáltatás, termékek...

HUF 71820.00 75600.00

10 pár/sok Ingyenes Szállítási Optikai Szál 1,25 G Kétirányú SFP Készülék Egyetlen LC/SC Csatlakozó 20 km

Termék LeírásEgyetlen Szál WDM SFP Modul 1,25 G Kétirányú SFP Adó 20 kmre eléri a SC, LC CsatlakozóAdatátviteli sebesség : 1.25 Gb / sA távolság 20 kmreSimplex LC optikai elfogadhatóTíp: Tx1310nm / Rx1490nm, valamint Tx1490nm / Rx1310nmB .Típ: Tx1310nm / Rx1550nm, valamint Tx1550nm / Rx1310nmC .Típ: Tx1490nm / Rx1550nm, valamint Tx1550nm / Rx1490nmD ...

HUF 78300.00

Új N ferfi Dugja a CRC9 derékszögű RG316 Pigtail Kábel Nagykereskedelmi Gyors Hajó 15CM 6 a 3G antenna

Új N Férfi Csatlakozó Kapcsoló CRC9 Megfelelő Szögben Csatlakozó RG316 Pigtail Kábel Nagykereskedelmi Gyors Hajó 15 CM 6" Adapter​Örülünk, hogy a kínálat, hogy Egyéni Szolgáltatások : 1, Kábel hossza,bármilyen hosszúságú RENDBEN van, de kérjük lépjen velünk kapcsolatba, először is az árakat...

HUF 540.00

155M SFP, 100BASE-FX, LC, Kettős Szál, 1310nm; Akár 2km-a PPA, LC Csatlakozó Kereskedelmi: 0 +70C

155 Mbps SFP Optikai Adóvevő, 2 kmre Eléri aKereskedelmi Típ: LNKGLCFE100 FXJellemzők Akár 155 Mbps adatokarány 1310nm FP lézer (LED) PINfotó érzékelő 2 adás Megfelel az SFP MSA, valamint SFF8472 a duplex LC töltőcsonk Digitális Diagnosztikai Ellenőrzése : Belső Kalibrációs, vagy Külső Kalibrációs Kompatibilis Ro HS +3,3 V egységes tápegység Operációs esetben hőmérséklet : Kereskedelmi : 0tól +70°CAlkalmazások SDH STM1, I1 BAN OC3, SR1 Fast Ethernet Egyéb optikai linkekLeírásAz SFP adóvevők, nagy teljesítményű, költséghatékony modulok támogatása 155 Mbps adatokráta pedig 2 kmátviteli távolság a PPA.A készülék három részből áll : egy FP lézer adó, egy PIN photodiode integrált, a transzimpedancia preamplifier (TIA), valamint MCU egység...

HUF 4320.00

5db/sok SW868-WT100 868MHz Gumi Antenna ingyenes szállítás

5db / sok SW868WT100 868 MHz Gumi Antenna ingyenes szállításLeírások : SW868WT100 egy könyök rúd antenna Ez egy külön antenna, ami kifejezetten a vezeték nélküli kommunikációs rendszer (868 MHz).Jó VSWR, ötletes szerkezet,könnyű telepítés, stabil a teljesítménye, jó antivibrációs, valamint antiaging képességét.Tulajdonságok Frekvencia tartomány : 850950 MHzVSWR : Bemeneti impedancia : 50 Ω Maximális teljesítmény : 10 W Nyereség : 2.15 d Bi Polarizáció : vertikális polarizáció Súly : 15 g Magasság : 100mm vezetéket : nem Antenna szín : fekete Felület, forma : SMAJWMéret : VSWR ÁbraFotó Megjelenítése : 5db Gumi 868 MHz AntennaFogadjuk el : VISA, Master Card, LetétiCsomagolás : az Összes minta csomagolva Sárga doboz Szállítás : Ingyenes szállítási által China Post Regisztrált légipostai, Ha kell, gyors szállítás, mint a DHL,FEDEX,ARAMAX,EMS, Pls kapcsolatot eladó vagy email Elemeket szállítjuk számított 3~5 nap után megkaptuk a teljes fizetés...

HUF 2608.00 3105.00

4db/sok SW915-WT100 868MHz Könyök Gumi Antenna ingyenes szállítás

Mi a szakmai gyári vezeték nélküli digitális átviteli termékek , így az ára meg a legversenyképesebb, valamint a minőség is ígért!Minél többet vásárol, annál alacsonyabb lesz az ára! A nagykereskedelmi üzlet,kérjük, írjon nekünk a legjobb árajánlatot! OEM / ODM Projektek üdvözölte! mi is csepp szállítás az egész világon!4db / sok SW915WT100 868 MHz Könyök Gumi Antenna ingyenes szállításLeírások : SW915WT100 egy könyök rúd antenna...

HUF 2608.00 3105.00

A Cisco-Kompatibilis, SFP-10G-SR 10G Multimódusú SFP+ SR Adó modul

A CiscoKompatibilis, SFP10 GSR 10 G Multimódusú SFP+ SR Adó modul100% kompatibilis,a Vizsgált jó körülmények között garantáltMagas minőségű, CE&FCC tanúsítvány,1 Év csere, 3 Év garancia.Távközlési osztályú minőség,versenyképes ár, csak 10%20% a orignal egy áraiA Termék ÁllapotaKínálunk kiváló minőségű SFP(miniGBIC) adóvevő modul, amely 100% ban kompatibilis orignal is, teljesen megbízható a legigényesebb LAN / WLAN alkalmazás,hang projekt, vagy hálózat kiépítését, az összes termék szállítására 3 év garancia során technikai támogatást.Szállítási hajó összes elem világszerte ingyenes keresztül gazdaság szállítás...

HUF 5400.00

Yaesu Diamond SRH805S SMA-F Female Antenna 5cm Dual Band VHF/UHF 144/430MHz for Baofeng UV-5R BF-888S etc. Portable Radio

Yaesu Diamond SRH805 S SMAF Female Antenna 5cm Dual Band VHF / UHF 144 / 430 MHz for Baofeng UV5 R BF888 S etc Portable RadioNotice : Russian Customers Please Make Sure Your Recipients Name Is English Full NameSpecification : Model : SRH805 SBand : Dual band VHF / UHFFrequency : 144 / 430 / 1200 MHz (136174 MHz & 400520 MHz)Gain : 2.15 / 3.0 dbiMax power : 10 WattsV.S.W.R : Impedance : 50 OHMConnector Type : SMA FemaleLength : 5cmCompatible with the following models : 1...

HUF 1417.00 1890.00