• Legutóbbi
Optikai Patch Kábel,LC/PC-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Duplex,LC, hogy FC 40Meters

Optikai Patch Kábel,LC/PC-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Duplex,LC, hogy FC 40Meters

HUF 8640.00

Áruk mennyisége
Kérésre elérhető


Optikai Patch Kábel,LC/PC-FC/PC,3.0 mm Átmérőjű,
Singlemode 9/125, Duplex, 40 Meters
Megjegyzés : Hossza csatlakozó testre szabható, pls, ne habozzon kapcsolatba lépni velem az idézet.
Műszaki Adatok :
Paraméter
Egység
FC, SC, LC/ Páncélos optikai patch kábel
ST, MU
MT-RJ, MPO
E2000
SM
MM
SM
MM
SM
MM
SM
PC
A UPC
APC
PC
PC
A UPC
PC
PC
A UPC
PC
PC
APC
Beiktatási(tipikus)
d B
Legfeljebb 0.3
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.3
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.3
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.3
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.3
Legfeljebb 0.3
Vissza veszteség
d B
≥45
≥50
≥60
≥30
≥45
≥50
≥30
≥45
≥50
≥35
≥55
≥75
Működési hullámhossz
nm
1310, 1510
1310, 1510
1310, 1510
1310, 1510
Exchangeability
d B
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.2
Rezgés
d B
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.2
Működési hőmérséklet
°C
-40~75
-40~75
-40~75
-40~75
Tárolási hőmérséklet
°C
-45~85
-45~85
-45~85
-45~85
Kábel átmérő
mm
Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9
Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9
Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9
φ3.0, φ2.0, φ0.9
Rendelési információk :
Száloptikás csatlakozó : LC,ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Foglalat Interfész típus : APC , PC , UPC Fiber mag : Egyoldalas, kétoldalas Rost típusú; multimódusú(50/125)/(62.5/125) ,Singlemode(9/125) Szálak átmérője(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kábel hossza; testreszabása
Szállítási hajó összes elem világszerte ingyenes keresztül gazdaság szállítás. Minden importáló adók a felelősség a vevőt. Feladott tételek vevő megerősítette cím hétfőtől péntekig (Hétvégén& Ünnep esetén) Kérjük, ellenőrizze a szállítási címet előtt figyelmesen pénztár. Ha meg akarod változtatni a címet, pls kérjük lépjen velünk kapcsolatba,Különben bármilyen változás információk figyelmen kívül lehet hagyni, ha egyszer útnak,
MEGJEGYZÉS :
A tétel kerülnének ki a HK;
Szállítási idő változó, 3-tól 25 munkanap :
USA-ban/Fő Európai10~15working nap
Más országok15~25working nap
Sürgős igény,pls kedves válassza az express mint a DHL,UPS,a Fedex, stb.
Mert a tőzsdei korlátok nem sikerült feltölteni a sok elem.
Nagy tételben Vásárlók Kérjük lépjen velünk Kapcsolatba, Mielőtt Licitál! ! ! ! ! ! ! !
Garancia&Visszatér biztosítunk 1 év csere, 3 éves karbantartási garancia. A garancia nem vonatkozik a nem rendeltetésszerű használat, fizikai sérülés, víz kárt, veszteséget, vagy a lopás. Minden vásárlás vissza lehet küldeni within14 nappal a vásárlás napjától a teljes vételárat, vagy csere. Minden terméket kell az eredeti állapot. Áru sérült vagy hiányzó alkatrészeket nem térítendő
Lépjen Velünk kapcsolatba, reméljük, hogy elégedett vagy a termék -, illetve szolgáltatási majd megjutalmaz minket egy öt csillagos minősítést. A pozitív visszajelzések lesz egy nagy encourgement nekünk a jövőben dolgozni. Ha van néhány értékes javaslata van, vagy bármilyen problémája az elemek, vagy a szállítás. Kérünk, hogy ön azonnal lépjen kapcsolatba velünk, mielőtt adj semleges vagy negatív visszajelzést. Fogunk választ minden kérdésre 24 órán belül (kivéve a Hétvégén, Ünnep ). Akkor mi megpróbáljuk a lehető legjobban megoldani a problémát minél hamarabb.
Rólunk Üdvözöljük a vatera piacterén bolt! Alapította 2008-ban, Shenzhen EB-LINK technologies Co., Kft vezető gyártó kínálja üvegszálas optikai adó, optikai patch kábelek, valamint optikai berendezés. A termék szállított területeken Kínából a világ minden tájáról, új eladó a vatera piacterén, azonban a nagy csapat, elsődleges források, felajánljuk a jobb minőségű,
Versenyképes ár, illetve a körültekintő szolgáltatás.

További részletek

Márka Név:
EB-LINK
Modell Száma:
EBSD6LCFC040
Állapot:
Új
Kábel hossza:
40meters
Egy Csatlakozó:
LC
Csatlakozó B:
FC
kábel típusa:
Duplex
Core gladding átmérő:
9/125
Rost Típus:
Singlemode
szín:
Sárga
Rost átmérő:
3.0 mm
Testre:
Támogatás

A vevők választása

Pro'skit DK-2043 Magas minőségű többfunkciós Olló Optikai Kevlár Vágó Kevlar Olló

Jellemzők· Pengék készült, magas széntartalmú ötvözött acélból, a vanádium, valamint a molibdén HRC6062, vágásedge keménység HV1200· Kezeli készült thermo műanyag elasztomer· Kiterjesztett tang a tartósság· Fogazott penge izgalmas anyagok· Kifejezetten a vágás kevlár anyagokSpecifikációKeménység (élvonalbeli) kezelni Egyedi Csomagolás HV1200 TPR blisztercsomagolásKözlekedés : 1...

HUF 7438.50

10 pár/sok Ingyenes Szállítási Optikai Szál 1,25 G Kétirányú SFP Készülék Egyetlen LC/SC Csatlakozó 20 km

Termék LeírásEgyetlen Szál WDM SFP Modul 1,25 G Kétirányú SFP Adó 20 kmre eléri a SC, LC CsatlakozóAdatátviteli sebesség : 1.25 Gb / sA távolság 20 kmreSimplex LC optikai elfogadhatóTíp: Tx1310nm / Rx1490nm, valamint Tx1490nm / Rx1310nmB .Típ: Tx1310nm / Rx1550nm, valamint Tx1550nm / Rx1310nmC .Típ: Tx1490nm / Rx1550nm, valamint Tx1550nm / Rx1490nmD ...

HUF 78300.00

Új Vezeték nélküli Modem Kábel RP-TNC Női Jack CRC9 Férfi Plug RG316 Nagykereskedelmi Gyors Hajó 15CM 6

Új Vezeték nélküli Modem Kábel RPTNC Női Jack Kapcsoló CRC9 Férfi Plug RG316 Nagykereskedelmi Gyors Hajó 15 CM 6" Örülünk, hogy a kínálat, hogy Egyéni Szolgáltatások : 1, Kábel hossza,bármilyen hosszúságú RENDBEN van, de kérjük lépjen velünk kapcsolatba, először is az árakat...

HUF 810.00

Yaesu Diamond SRH805S SMA-F Female Antenna 5cm Dual Band VHF/UHF 144/430MHz for Baofeng UV-5R BF-888S etc. Portable Radio

Yaesu Diamond SRH805 S SMAF Female Antenna 5cm Dual Band VHF / UHF 144 / 430 MHz for Baofeng UV5 R BF888 S etc Portable RadioNotice : Russian Customers Please Make Sure Your Recipients Name Is English Full NameSpecification : Model : SRH805 SBand : Dual band VHF / UHFFrequency : 144 / 430 / 1200 MHz (136174 MHz & 400520 MHz)Gain : 2.15 / 3.0 dbiMax power : 10 WattsV.S.W.R : Impedance : 50 OHMConnector Type : SMA FemaleLength : 5cmCompatible with the following models : 1...

HUF 1417.00 1890.00

Optikai Patch Kábel,LC/PC-SC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Duplex,LC SC 3Meters

Optikai Patch Kábel,LC / PCSC / PC,3.0 mm Átmérőjű,Singlemode 9 / 125, Duplex, 3 MetersMegjegyzés : Hossza csatlakozó testre szabható, pls, ne habozzon kapcsolatba lépni velem az idézet.Műszaki Adatok : ParaméterEgységFC, SC, LC / Páncélos optikai patch kábelST, MUMTRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCA UPCAPCPCPCA UPCPCPCA UPCPCPCAPCBeiktatási(tipikus)d BLegfeljebb 0.3Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.3Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.3Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.3Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.3Legfeljebb 0.3Vissza veszteségd B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Működési hullámhossznm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd BLegfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Rezgésd BLegfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Működési hőmérséklet°C40~7540~7540~7540~75Tárolási hőmérséklet°C45~8545~8545~8545~85Kábel átmérőmmΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Rendelési információk : Száloptikás csatlakozó : LC,ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Foglalat Interfész típ: APC , PC , UPC Fiber mag : Egyoldalas, kétoldalas Rost típusú; multimódusú(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Szálak átmérője(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kábel hossza; testreszabásaSzállítási hajó összes elem világszerte ingyenes keresztül gazdaság szállítás...

HUF 2427.30

Ingyenes Szállítás 10db/sok 1X8 Blockless 8 szín NYRT Splitter 900um Acél Cső 1*8 Mini Optikai Fibra Elosztó Csatlakozó Nélkül

Ingyenes Szállítás 10db / sok 1 X8 Blockless NYRT Splitter 900um Acél Cső 1*8 Mini Optikai Fibra Elosztó Csatlakozó NélkülJellemzők*Kiváló Mechanikai,Kis Méret*Nagy Megbízhatóság*Alacsony beiktatási alacsony Polarizáció Függő veszteség*Magas csatorna számít*Kiváló Környezeti Stabilitás, széles Körben HasználtAlkalmazások*Az FTTx Telepítések(GPON / BPON / EPON)*Kábel televízió (KÁBELTÉVÉ)*Helyi hálózatok (LAN)*Vizsgálati berendezés*Passzív optikai hálózatok(PON)Műszaki adatok 1 1x N (csatlakozó nélkül) (Csatornák Száma) 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64 2×2 2×4 2×8 2×16 2×32 2×64 (Operációs Wavelenth) 1260, hogy 1650 P Szint beiktatási 4 7.4 10.5 13.7 17 20.3 4.4 7.6 10.8 14.1 17.4 20.7 S Szinten beiktatási 4.2 7.6 10.7 14 17.3 20.7 4.6 7.9 11.2 15 18.1 21.7 (az Egységesség) 0.4 0.6 0.8 1 1.2 1.6 0.8 1 1.2 1.5 1.8 2 (PDL) 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 (Vissza Veszteség) több mint 55 (Irányított) több mint 55 (Típusú rost) ITU G657 A (Működési hőmérséklet) 4085 (Pigtail hossz) 0, 5 vagy 1m, vagy a testreszabottRendelési InformációkPLCS Port Típusú Kábel TípSzál Hossza Csatlakozó TípCsomag StílusPLC Splitter1*21*41*81*161*321*642*32Mások Adja Meg0,25 mm Puszta rostSzalag ÜvegszálasFanout 0.9 mm Laza Cső2.0 mmes Kábel3.0 mmes Kábel0,5 méter1 méter2 méter3 méterMások adja megFC / APCFC / PCSC / APCSC / PCST / UPCLC / APCMások Adja MegRozsdamentes acél hüvelyMűanyag Modul19 1 U RackMások Adja MegFIZETÉS1...

HUF 28350.00

Új BNC Férfi Csatlakozó MS156 Megfelelő Szögben Csatlakozó RG316 Koaxiális Kábel 15CM 6inch Modem Hosszabbító Kábel Adapter

Új BNC Férfi Csatlakozó MS156 Megfelelő Szögben Csatlakozó RG316 Koaxiális Kábel 15 CM 6inch Modem Hosszabbító Kábel Adapter Örülünk, hogy a kínálat, hogy Egyéni Szolgáltatások : 1, Kábel hossza,bármilyen hosszúságú RENDBEN van, de kérjük lépjen velünk kapcsolatba, először is az árakat...

HUF 972.00

Mini autó rádió BUXUN KS-5800 két rádió 136-174/400-480MHz kétsávos mobil készülék walkie talkie

Jellemzők : Duan Zenekar 136174 MHZ / 400480 MHz átviteli Teljesítmény : VHF 25 Watt, UHF 20 Watt FMRádió ADÓvevő Funkció ID Auto Lock Távoli stun / Távoli Ölni CTCSS / DCS / 5 Tone / 2 Tone / DTMF 200 CH Mini, valamint a kis méret Észre : Nem SCR funkció Gomb segítségével kiválasztja a menü csak, nem keresi a frekvenciát...

HUF 21033.00 22140.00

4db/sok SW915-WT100 868MHz Könyök Gumi Antenna ingyenes szállítás

Mi a szakmai gyári vezeték nélküli digitális átviteli termékek , így az ára meg a legversenyképesebb, valamint a minőség is ígért!Minél többet vásárol, annál alacsonyabb lesz az ára! A nagykereskedelmi üzlet,kérjük, írjon nekünk a legjobb árajánlatot! OEM / ODM Projektek üdvözölte! mi is csepp szállítás az egész világon!4db / sok SW915WT100 868 MHz Könyök Gumi Antenna ingyenes szállításLeírások : SW915WT100 egy könyök rúd antenna...

HUF 2608.00 3105.00

A Boróka Kompatibilis SFP-GE10KT13R15,TX1310/RX1550nm 1,25 G 10km KÉTIRÁNYÚ SFP Adó modul

A Boróka Kompatibilis SFPGE10 KT13 R15, TX1310 / RX1550nm 1,25 G 10km KÉTIRÁNYÚ SFP Adó modul100% kompatibilis,a Vizsgált jó körülmények között garantáltMagas minőségű, CE&FCC tanúsítvány,1 Év csere, 3 Év garancia.Távközlési osztályú minőség,versenyképes ár, csak 10%20% a orignal egy áraiA Termék ÁllapotaKínálunk kiváló minőségű SFP(miniGBIC) adóvevő modul, amely 100% ban kompatibilis orignal is, teljesen megbízható a legigényesebb LAN / WLAN alkalmazás,hang projekt, vagy hálózat kiépítését, az összes termék szállítására 3 év garancia során technikai támogatást.Szállítási hajó összes elem világszerte ingyenes keresztül gazdaság szállítás...

HUF 5397.30