• Legutóbbi
5db/sok SW868-WT100 868MHz Gumi Antenna ingyenes szállítás

5db/sok SW868-WT100 868MHz Gumi Antenna ingyenes szállítás

HUF 3105.00
HUF 2608.00 -16 %

Áruk mennyisége
Kérésre elérhető


5db/sok SW868-WT100 868 MHz Gumi Antenna ingyenes szállítás
Leírások :
SW868-WT100 egy könyök rúd antenna. Ez egy külön antenna, ami kifejezetten a vezeték nélküli kommunikációs rendszer (868 MHz).Jó VSWR, ötletes szerkezet,könnyű telepítés, stabil a teljesítménye, jó anti-vibrációs, valamint anti-aging képességét.
Tulajdonságok Frekvencia tartomány : 850-950 MHz-VSWR : Bemeneti impedancia : 50 Ω Maximális teljesítmény : 10 W Nyereség : 2.15 d Bi Polarizáció : vertikális polarizáció Súly : 15 g Magasság : 100mm vezetéket : nem Antenna szín : fekete Felület, forma : SMA-JW
Méret :
VSWR Ábra
Fotó Megjelenítése :
5db Gumi 868 MHz Antenna
Fogadjuk el : VISA, Master Card, Letéti
Csomagolás : az Összes minta csomagolva Sárga doboz Szállítás : Ingyenes szállítási által China Post Regisztrált légipostai, Ha kell, gyors szállítás, mint a DHL,FEDEX,ARAMAX,EMS, Pls kapcsolatot eladó vagy e-mail Elemeket szállítjuk számított 3~5 nap után megkaptuk a teljes fizetés. Nem garantáljuk, szállítási idő, minden nemzetközi szállítmányok különbségek miatt a vámhatóság elszámolási alkalommal az egyes országok, amely befolyásolhatja, hogy milyen gyorsan a termék ellenőrzött. Ha nem kap elem számított 60 munkanapon belül (10 hét), akkor kérjük lépjen velünk kapcsolatba, hogy vizsgálja ki az esetet. Kérjük, vegye figyelembe, hogy a vásárlók vagy a felelős minden további, vám, díjak, közvetítői díjak, illetékek, valamint az adók behozatalát az országba. Ezek a további díjak lehetnek gyűjtött a szállítás ideje. Nem fogjuk visszatérítés a szállítási díjak visszautasította szállítmányok
Mi egy technológia vezető cég, aki kombinált R&D, termék értékesítés. A társaság középpontjában az alkalmazás fejlesztés, a RÁDIÓFREKVENCIÁS, valamint az érzékelő modul, szentelt biztosítja a kiváló teljesítmény RF integrált digitális érzékelő modul ügyfeleink számára. Eközben tudjuk, hogy a testreszabás, a RÁDIÓFREKVENCIÁS, valamint az érzékelő osztály ODM projekt is. Köszönjük a rendelést, majd pedig mindent megteszünk, hogy szolgáljalak. Kínálunk egy pillanat alatt 7 nap visszatérési politika (7 nap után kapunk az elemeket). A vissza gombnak, hogy az eredeti állapotban. Képesek vagyunk, hogy visszafizeti a pénzt, anélkül, hogy a szállítási költség.
Az elégedettség, pozitív visszajelzések, értékelik. Kérem, hagyja el a pozitív visszajelzést, 5 csillag, ha teljesülnek a tételek vagy szolgáltatások. Ha bármilyen probléma van a termékek vagy szolgáltatások, ne habozzon kapcsolatba lépni velünk, mielőtt elhagyja a negatív visszacsatolás. Mi mindent megteszünk, hogy oldja meg a problémákat, s az ön számára a legjobb ügyfélszolgálat. Bármilyen kérdés, pls, nyugodtan lépjen kapcsolatba velünk e-mailben, vagy Trade Manager.

További részletek

Modell Száma:
SW868-WT100
Márka Név:
G-NiceRF
Antenna típusa:
SW868-WT100
Felület formája:
Frekvencia tartomány:
850-950 MHz
VSWR:
Bemeneti impedancia:
50 Ω
Maximális Teljesítmény:
Nyereség:
Polarization:
Magasság:
is_customized:
Yes

A vevők választása

Pro'skit DK-2043 Magas minőségű többfunkciós Olló Optikai Kevlár Vágó Kevlar Olló

Jellemzők· Pengék készült, magas széntartalmú ötvözött acélból, a vanádium, valamint a molibdén HRC6062, vágásedge keménység HV1200· Kezeli készült thermo műanyag elasztomer· Kiterjesztett tang a tartósság· Fogazott penge izgalmas anyagok· Kifejezetten a vágás kevlár anyagokSpecifikációKeménység (élvonalbeli) kezelni Egyedi Csomagolás HV1200 TPR blisztercsomagolásKözlekedés : 1...

HUF 7438.50

Vadonatúj GR-3188/3688 kétirányú Rádió bázisállomás/ Repeater VHF 136-174MHz 25Watts 8 Csatornák duplex Egység(a motorola)

Vadonatúj GR3188 / 3688 kétirányú Rádió Walkie Talkie bázisállomás / Repeater VHF 136174 MHz 25 Watts 8 Csatornák duplex EgységFontos : A frekvencia különbség a között, TX gyakorisága, RX frekvencia minden egyes Csatorna VHF Repeater kell 5.7 MHz, Például : CH1 : TX 136.6375 MHzes RX : 142.3375 MHz (142.3375136.6375=5.7)Így van, mondja el a kívánt Frekvenciát, hogy a kereskedő által elhagyja üzenetet, vagy online fizetés után a rendelést...

HUF 145800.00

UV 144/435Mhz két zenekar vhf uhf dual band omni üvegszálas alap antenna SO239 SL16-K kültéri repeater walkie talkie antenna

Mert ez a csomag a 125cm hossza , néhány országban,különösen Afrikában, DélAmerikában ,mint Ghána,Ecuador,Kazahsztán,Omán, stb, nem tudja használni China Post Air Mail, meg kell, hogy használja, kereskedelmi, logisztikai, ami nagyon drága ,akkor kérjük lépjen velünk kapcsolatba, hogy foglalkozik a magas logisztikai díj.Köszönöm!Elektromos JellemzőkFrekvencia tartomány(MHz)136174 / 400470Sávszélesség(MHz)5 / 10Nyereség(d Bi)3.5 / 5.5VSWR≤1.5Bemeneti Impedancia(Ω)50PolarizációsFüggőlegesMaximális bemeneti teljesítmény(W)100Villám védelemDC FöldBemeneti csatlakozó típusaSO239 (MNői)Mechanikai AdatokAntenna Méretek (mm)Φ20*1200Antenna súlya(kg)1Működési hőmérséklet(°c)40~60Névleges Szél Sebesség(m / s)60Radome színfehérSzerelési módPolegazdaságSzerelési hardver(mm)¢40¢60

HUF 17499.00 18419.40

A Boróka Kompatibilis SFP-GE10KT13R15,TX1310/RX1550nm 1,25 G 10km KÉTIRÁNYÚ SFP Adó modul

A Boróka Kompatibilis SFPGE10 KT13 R15, TX1310 / RX1550nm 1,25 G 10km KÉTIRÁNYÚ SFP Adó modul100% kompatibilis,a Vizsgált jó körülmények között garantáltMagas minőségű, CE&FCC tanúsítvány,1 Év csere, 3 Év garancia.Távközlési osztályú minőség,versenyképes ár, csak 10%20% a orignal egy áraiA Termék ÁllapotaKínálunk kiváló minőségű SFP(miniGBIC) adóvevő modul, amely 100% ban kompatibilis orignal is, teljesen megbízható a legigényesebb LAN / WLAN alkalmazás,hang projekt, vagy hálózat kiépítését, az összes termék szállítására 3 év garancia során technikai támogatást.Szállítási hajó összes elem világszerte ingyenes keresztül gazdaság szállítás...

HUF 5397.30

Új BNC Férfi Csatlakozó MS156 Megfelelő Szögben Csatlakozó RG316 Koaxiális Kábel 15CM 6inch Modem Hosszabbító Kábel Adapter

Új BNC Férfi Csatlakozó MS156 Megfelelő Szögben Csatlakozó RG316 Koaxiális Kábel 15 CM 6inch Modem Hosszabbító Kábel Adapter Örülünk, hogy a kínálat, hogy Egyéni Szolgáltatások : 1, Kábel hossza,bármilyen hosszúságú RENDBEN van, de kérjük lépjen velünk kapcsolatba, először is az árakat...

HUF 972.00

10 pár/sok Ingyenes Szállítási Optikai Szál 1,25 G Kétirányú SFP Készülék Egyetlen LC/SC Csatlakozó 20 km

Termék LeírásEgyetlen Szál WDM SFP Modul 1,25 G Kétirányú SFP Adó 20 kmre eléri a SC, LC CsatlakozóAdatátviteli sebesség : 1.25 Gb / sA távolság 20 kmreSimplex LC optikai elfogadhatóTíp: Tx1310nm / Rx1490nm, valamint Tx1490nm / Rx1310nmB .Típ: Tx1310nm / Rx1550nm, valamint Tx1550nm / Rx1310nmC .Típ: Tx1490nm / Rx1550nm, valamint Tx1550nm / Rx1490nmD ...

HUF 78300.00

155M SFP, 100BASE-FX, LC, Kettős Szál, 1310nm; Akár 2km-a PPA, LC Csatlakozó Kereskedelmi: 0 +70C

155 Mbps SFP Optikai Adóvevő, 2 kmre Eléri aKereskedelmi Típ: LNKGLCFE100 FXJellemzők Akár 155 Mbps adatokarány 1310nm FP lézer (LED) PINfotó érzékelő 2 adás Megfelel az SFP MSA, valamint SFF8472 a duplex LC töltőcsonk Digitális Diagnosztikai Ellenőrzése : Belső Kalibrációs, vagy Külső Kalibrációs Kompatibilis Ro HS +3,3 V egységes tápegység Operációs esetben hőmérséklet : Kereskedelmi : 0tól +70°CAlkalmazások SDH STM1, I1 BAN OC3, SR1 Fast Ethernet Egyéb optikai linkekLeírásAz SFP adóvevők, nagy teljesítményű, költséghatékony modulok támogatása 155 Mbps adatokráta pedig 2 kmátviteli távolság a PPA.A készülék három részből áll : egy FP lézer adó, egy PIN photodiode integrált, a transzimpedancia preamplifier (TIA), valamint MCU egység...

HUF 4320.00

Optikai Patch Kábel,LC/PC-SC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Duplex,LC SC 3Meters

Optikai Patch Kábel,LC / PCSC / PC,3.0 mm Átmérőjű,Singlemode 9 / 125, Duplex, 3 MetersMegjegyzés : Hossza csatlakozó testre szabható, pls, ne habozzon kapcsolatba lépni velem az idézet.Műszaki Adatok : ParaméterEgységFC, SC, LC / Páncélos optikai patch kábelST, MUMTRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCA UPCAPCPCPCA UPCPCPCA UPCPCPCAPCBeiktatási(tipikus)d BLegfeljebb 0.3Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.3Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.3Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.3Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.3Legfeljebb 0.3Vissza veszteségd B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Működési hullámhossznm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd BLegfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Rezgésd BLegfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Működési hőmérséklet°C40~7540~7540~7540~75Tárolási hőmérséklet°C45~8545~8545~8545~85Kábel átmérőmmΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Rendelési információk : Száloptikás csatlakozó : LC,ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Foglalat Interfész típ: APC , PC , UPC Fiber mag : Egyoldalas, kétoldalas Rost típusú; multimódusú(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Szálak átmérője(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kábel hossza; testreszabásaSzállítási hajó összes elem világszerte ingyenes keresztül gazdaság szállítás...

HUF 2427.30

Audió adapter motorola xir p8268 p8200 p8260,xpr6350,6500,dp3600,dgp6150 stb walkie talkie, hogy 2pins 3,5 mm/2,5 mm-es jack M csatlakozó

Leírás : Ez egy kompakt audio adapter használata a következő a Motorolaa kézi adóvevők : APX4000, APX4000 P25, APX6000, APX6000 P25, APX6000 XE P25, APX7000, APX7000 XE P25, DP3400 DP3401, DP3600 DP3601, DGP4150, DGP4150+, DGP6150, DGP6150+, Xi R P8200, Xi R P8208, Xi R P8260, Xi R P8268, XPR6300, XPR6350, XPR6380, XPR6500, XPR6550, XPR6580...

HUF 4860.00

16 Csatornás PCM Hang Telefon Üvegszálas Optikai Média Konverterek 10/100M Ethernet FC singlemode rost 20 km-re, 1U Alváz

16 Csatornás PCM Hang Telefon Üvegszálas Optikai Konverter Ethernet,1 U Alváz FC egyetlen mód, akár 20 kmre,Kiváló Minőségű & Nagy Teljesítmény.Alapértelmezett, hogy a hajó singlemode verzió, ha kell multimódusú változat, hagyj üzenetet, miután a rendelés.Ingyenes Szállítás / Gyors SzállításA Funkció Leírása : A PCM telefon Optikai ASIC eszközök által kifejlesztett cégünk önállóan fejleszteni, gyártani PCM telefon szolgáltatás, termékek...

HUF 71820.00 75600.00